درباره ما

 


شرکت ماهتاب آراد یکتا به پشتوانه تجارب طولانی و ارزشمند مدیران و تیمی حرفه ای ، با هدف ارتقای بهداشت و سلامت پوست و موی جامعه ایرانی  تاسیس گردید.

ماموریت این مجموعه تامین بهترین و با کیفتترین محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست و مو که برگرفته از جدیدترین فناوری های روز و تراز اول دنیا در قالب سازمانی متشکل از متخصصینی کارآمد و کوشا بوده و به سرعت در حال گسترش می باشد.

 رسالت اصلی شرکت ماهتاب آراد یکتا همواره  تلاش برای عرضه بهترین خدمات با مطلوب ترین کیفیت  و با کمترین قیمت ممکنه به مشتریانمان بوده و در جستجوی برقراری روابطی استوار و پایدار با مشتریان خود می باشد.

شرکت ماهتاب آراد یکتا به عنوان توزیع کننده و نمایندگی انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی ، پوست و مو و محصولات مراقبتی مو که همگی از اروپا و عمدتا از فرانسه و ایتالیا بوده است فعالیت می کند.

ما مشتری مداری را به عنوان رکن اصلی این شرکت می دانیم واز پیشروترین شرکت ها در این زمینه می باشیم وما به مشتریان خود افتخار می کنیم ".چرا که میدانیم ما به واسطه مشتریان وفادار خود و سعی و تلاشمان در تحقق این رکن اصلی به این جایگاه رسیده ایم.


مهتاب یونسی زاده

مدیر عامل 

 

 
 

 

 
کل بازدید 3020

 

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2016